venkovní dlažby na terče, do písku i štěrku

Venkovní keramické dlažby

Dlažba venkovní

Jaké hledáte řešení pro Váš venkovní prostor?

Nechte se inspirovat katalogem

 outdoor 20mm 
venkovní dlažbakeramická dlažba na venkeramická dlažba do exteriérukeramická dlažba mrazuvzdornádlažba betonkeramická dlažba 2cm
keramická dlažba multiformát

KLASICKÁ LEPENÁ POKLÁDKA

V případě klasické pokládky (lepení na podklad) je pro vás ideální volbou keramická dlažba ze slinutého střepu o tloušťce 10mm s vyšší hodnotou protiskluzu (R11). Dlažba s protiskluzem R11 a lehce hrubším povrchem se hodí i do sprch, wellness, spa a na balkóny, dvorky a terasy.

Vybrat si můžete např. z našich kolekcí v designu betonu, kamene anebo dřeva. Doplňkem každé naší kolekce jsou samozřejmě i venkovní speciální kusy jako schodovky, speciální zakončovací prvky a bazénový program.

Keramická dlažba je mrazuvzdorná, nehořlavá, nenasákavá, stálobarevná, odolná vůči výkyvům počasí, poškrábání i chemickým látkám.

dlažba 60x60keramická dlažba bazénkeramická dlažba šedákeramická dlažba béžovákeramická dlažba na terčevenkovní keramická dlažba
keramická dlažba do štěrku

SUCHÁ POKLÁDKA

Pakliže nechcete anebo nemůžete keramickou dlažbu lepit, doporučujeme vám tzv. keramickou dlažbu na terče. Jedná se o keramickou dlažbu ze slinutého střepu o tloušťce 20mm, kterou můžete položit hned několika způsoby:

  • do písku / štěrku

  • do trávy

  • na terče (fixní, regulovatelné, nivelační)

Tloušťka 2cm zaručuje odolnost vůči zátěži a proto je doporučována pro použití jak ve veřejných, tak i privátních venkovních prostorech.

V současné době téměř všechny nové kolekce keramických dlažeb
v designu
betonu, kamene a dřeva zahrnují verzi 20mm.

Systém pokládky na "sucho" je jednoduchý, rychlý a ekologický. Nevyžaduje žádné použití stavební chemie, jednotlivé keramické dlaždice jsou jednoduše demontovatelné a tak se dají jednoduše přenést a opakovaně použít. Kromě toho docílíte lepšího vstřebávání dešťových srážek zpět do půdy.

dlažba na terčedlazba do sterkudlažba do trávy2cm dlažba na terče2cm dlažba