GAIA MOBILI

klenot vaší koupelny

NÁBYTEK A DOPLŇKY NAVRŽENÉ A VYROBENÉ VÝHRADNĚ V ITÁLII

Tvorba značky Gaia vychází z koncepce designu založené na pečlivém přístupu k detailům a povrchovým úpravám a na výběru exkluzivních kvalitních materiálů a komponentů.

VEŠKERÁ ORIGINALITA MADE IN ITALY

Nevyčerpatelná kreativita, velké zkušenosti mistrů řemeslníků a pozornost věnovaná potřebám zákazníků.

To jsou základní kameny značky koupelnového nábytku GAIA MOBILI, která svou produkcí představuje rafinovaný výraz Made in Italy.

Dokonalost, která je ztělesněna v každém výrobku a ve všech jeho detailech, dává život klasickým, elegantním a jedinečným prvkům nábytku.

PŘIZPŮSOBENÍ A KVALITA


Náš nábytek je koncipován, navrhován a vyráběn tak, že v centru každého procesu stojí zákazník, který hraje hlavní roli v každé fázi naší práce.

Proto jsou všechny produkty upravitelné a přizpůsobitelné všem potřebám.

V zájmu co nejširšího spektra řešení věří Gaia od roku 2009 v možnost nabízet vše potřebné k dotvoření koupelnového prostředí a začala vyrábět baterie a armatury, sanitární keramiku, vany, sprchové kouty a vyhřívané sušáky na ručníky.

VRCHOLNÝ PROJEV ITALSKÉHO ŘEMESLA


Jsme hrdí na to, že můžeme zdůrazňovat náš italský charakter a přispívat k vytváření hodnot italské výroby. Výroba nábytku nejvyšší kvality je leitmotivem, který spojuje všechny naše návrhy, vytvořené pro ty, kteří milují hodnoty krásy a jedinečnosti italského designu.
Proto se můžeme pochlubit skvělým řemeslným uměním mistrů truhlářů a mramorářů, tvůrců skutečných uměleckých děl.
 
Veškeré práce, včetně intarzií, povrchových laků a kování, se provádějí ručně.Díky ruční výrobě je každý kus jedinečný a neopakovatelný, přičemž mimořádná pozornost věnovaná detailům je výrazem řemeslné tradice, která pokračuje i v technologicky vyspělé společnosti.