Vybavení koupelen

Sprchové vaničky a zástěny

Ať už si vyberete walk-in sprchový kout bez vaničky anebo klasický sprchový kout s vaničkou, je důležité dbát na správný výběr. V naší nabídce naleznete jen takové produkty, které máme sami vyzkoušené a se kterými máme osobní zkušenost. Např. produkty od firem: Artceram, Catalano, Bette, Hüppe, Kaldewei, Riho, Samo, Sanswiss, Simas a další.

Sprchové zástěny

Při výběru té správné sprchové zástěny či vaničky je nutné se zamyslet nad tím, jaký design se vám líbí a jaké máte prostorové možnosti (uzavřený sprchový kout, walk-in). Na výběr pak máte sprchové zástěny rámové či bezrámové. Důležitou roli hraje i typ otevírání sprchového koutu, nejčastěji se setkáme s klasických otevíráním dveří (pantové dveře), s posuvným otevíráním dveří, zalamovacím či shrnovacím otevíráním dveří.

čtvercové
čtvrtkruh
do niky
walk-in
rámové
bezrámové
atypické

Sprchové vaničky


V naší nabídce naleznete sprchové vaničky čtvrtkruhové, čtvercové, obdélníkové, ale i asymetrické. Nejčastěji se jedná o akrylátové anebo keramické sprchové vaničky, ale nechybí ani vaničky z litého mramoru.

Pakliže nechcete ve svém sprchovém koutu klasickou vaničku, můžete pomocí keramické dlažby vytvořit vaničku v designu dlažby.

čtvrtkruhové
čtvercové
obdélníkové

Sprchové odtokové žlaby

V naší nabídce odtokových a sprchových žlabů najdete jak klasické podlahové žlaby, tak i žlaby do prostoru či ke stěně. Nechybí ani rohové či podélné žlaby s perforovaným roštem, žlaby s plným roštem, odtokové žlaby s roštem pro vložení do dlažby či odtokové systémy do stěny.

Konfigurátor žlabů

zde