OASIS

italský koupelnový nábytek

Rodinná firma s více jak
100 letou tradicí


Oasis se vyznačuje odvahou, tradicí a silnou identitou. Firma je přítomna na trhu ve více než 25 zemích, z nichž hlavní jsou: Velká Británie, Německo, Francie, Švýcarsko, Belgie a Spojené státy.
Výrobní portfolio společnosti Oasis zahrnuje širokou škálu kolekcí koupelnového nábytku pro privátní i komerční projekty.

Koupelnová kolekce Luxury


Luxusní kolekce koupelnového nábytku Oasis zahrnuje různé řady koupelnového nábytku, které v sobě nesou nádech stylu art deco z dvacátých a třicátých let devatenáctého století.

Koupelnová kolekce Master


Kolekce koupelnového nábytku Oasis Master Bathroom je inspirována současným a moderním designem. Řada Oasis Master obsahuje různé série, všechny s minimálním designem a čistými liniemi.

Kolekce svítidel


Osvětlení je základním prvkem architektury; odborná znalost osvětlovacích technik může proměnit místnost a design samotných svítidel může ovlivnit a diktovat její styl. Kolekce svítidel Oasis, inspirované hnutím Art Decò, obsahovaly mnoho různých materiálů - dřevo, látky, kov - a byly dokončeny s charakteristickým důrazem na detail, který se stal synonymem pro tuto značku, pro nejnáročnější luxusní interiéry. Charakteristický design se soustředí na jedinečnou konstrukci "tige", která podpírá hlavní tělo svítidel různých tvarů a velikostí, což vede k celé řadě interiérových řešení na míru.
Zajímá vás více informací?

napište nám

Název E-mail Zpráva Odeslat