Casa Rondo     CZ   
aktuality zde: Najdete nás na facebook
Sledujte nás na Instagramu

SLIM ultratenký HI-TECH materiál od 3 mm a technologie MICROBAN


 • SLIM - ultratenký materiál od 3 mm


 •  
 • Co to je Slimtech a jiné ULTRA tenké materiály a k čemu se používají ?
  V čem je jejich výhoda a jaké je jejich využití ?
  V jakém provedení se vyrábí ?  Slimtech a podobné ultratenké materiály jsou zcela nový a inovativní typ dlaždic a obkladů. Jedná se o tenkou desku gres porcellanato o tloušťce 3mm a více dosahující rozměru až 300 x 100 cm. Díky inovativním technologiim se staly tyto materiály odolné, lehké, jednoduché a spolehlivé pro mnohá uplatnění.
  Jejich vlastnosti oceníte zejména při renovaci podlah či obkladů.

  Tyto ultratenké desky mohou být okamžitě nalepeny na stávající povrch a to vše bez demolice a přebytečného odpadu. Zároveň se zkrátí čas věnovaný nové pokládce, protože s nimi je vše jednoduší, rychlejší a efektivnější. Pokud pokládáte tyto novinky na již existující podklad a máte v místnosti dveře – nelekejte se, nebudete muset manipulovat s vašimi stávajícími.
  Při pokládce oceníte i minimální spotřebu spárovacích hmot. Tím vám vznikne precizní a souvislý povrch, u kterého jen stěží budete hledat začátek a konec.
  Současně je možné použití v exteriéru, kde budete nadšeni ze snadné údržby, protože tyto ultratenké keramické obklady jsou nenasákavé a mrazuvzdorné.
 •  
 • Slimtech existuje v následujících typech provedení:
  Slimtech 3 mm (vhodný jako obklad)
  Slimtech Plus 3,5 mm (s vrstvou ze skelných vláken)
  O dalších variantách keramických ultratenkých obkladů a dlažeb doporučujeme se informovat přímo na našem showroomu, protože nabídka a možnosti výroby se stále aktualizují.

 • Použití:
  - jako obklad i dlažba
  - interiér i exteriér
  - privátní i veřejné prostory

  Výhody:
  - Voděodolnost, chemická odolnost, odolnost vůči skvrnám, odolnost vůči poškrábání, odolnost vůči teplotním změnám
  - Jednoduchost pokládky díky jeho formátům a tloušťce 3mm
  - Minimální použití spár
 •  
 • A co říkají o Slimtech lidé, kteří s nim pracovali?

  "Se Slimtech je radost pracovat. Svými velkými formáty a odstíny otevírá cestu neobvyklým architektonickým řešením a interiérovému designu."

  "Krasavec mezi dekoracemi, jednoduchý na zpracování. "

  "Je to inovativní produkt zrozený k vybavování prostorů. Je odolný a jednoduchý na pokládku. Slimtech se zrodil v několika formátech – malých, velkých a obrovských. Ty nám dovolují měnit skladbu pokládek v různých kombinacích."
 •  
 • Slimtech - detail tenkostěnného materiálu se skelným vláknem.
  Slimtech - detail rekontrukce podlahy. Je to tak snadné...
  Slimtech - použití v interiéru. Lehce sjednotíte obklad stěn, dlažbu i design kuchyně. A úklid bude hračka...
  Slimtech - použití v interiéru obývacího pokoje včetně obkladu krbu.
  Slimtech - použití v interiéru. Jednota obkladu, dlažby i nábytku. Vidíte ten oblouk ?
  3,5mm keramická dlažba 100x100cm a keramický obklad 100x300cm dodá jednotu vašemu interiéru
  Keramická ultratenká dlažba a obklad
  Chcete bezúdržbovou fasádu ? Pak použijte na obklad keramickou ultratenkou dlažbu
  Keramická ultratenká dlažba i obklad imitace mramoru
  Keramická ultratenká dlažba i obklad imitace dřeva
 • Pro více informací o ceně, akčních nabídkách, barevných provedeních a pokládce navštivte náš showroom Biskupská 8 Praha 1.
 •  
 •  
 • MICROBAN trvalá ochrana vašich obkladů a dlažeb


 •  
 • CO JE MICROBAN ?


  Microban International L.t.d. je předním světovým výrobcem specializujícím se na zlepšení zdravotnických a průmyslových výrobků a spotřeby pomocí účinných látek proti rozvoji bakteriálního bujení.
  Microban Internation je majitelem ochranné známky Microban® což je globální značka, která je poskytnuta partnerským společnostem. Značka Microban® garantuje efektivní antimikrobiální ochranu, trvající po celou dobu životnosti produktu tak jak je integrován při průmyslové výrobě.

  Microban® International sídlí v Severní Karolíně a působí prostřednictvím dceřiných společností ve Spojených státech, Jižní Americe, Evropě i Asii. Na světové úrovni Microban® udělil licenci více jak 200 předních společností mezi kterými je např. Whirpool, Rubbermaid, Johnson & Johnson, Dupont a dalším značkám, které se rozhodly začlenit antimikrobiální Microban ® do více než 1000 svých produktů včetně oblečení, domácího textilu, elektrospotřebičů, stavební materiály, potřeby do gastronomie, lékařské potřeby a další.
 •  
 •  
 • OCHRANA MICROBAN ®. NA CO ?


  Jak čisté jsou vaše dlaždice?

  Bakterie a ostatní mikroorganismy jsou součástí našeho běžného života. Nachází se všude kolem nás a nezáleží jak se snažíme, vždy tady budou a nemůžeme od nich uniknout. Jak jistě víme, některé z nich jsou zdraví prospěšné, některé neutrální a zbytek je nebezpečný. Z toho důvodu je rozumné abychom udělali všechno co můžeme, abychom zabránili škodlivým účinkům nebezpečných bakterií. Ve správných podmínkách, když je dostatek tepla, vlhkosti a bakterie jsou dobře živené se může bakterie množit závratnou rychlostí. Každých dvacet minut se může jejich počet až zdvojnásobit. Kromě toho bakterie na inertních površích zůstávají dlouhou dobu. V průměru je na vaší dlani více bakterií než lidí na Zemi.
 • Bakterie přítomné na podlaze a na stěnách mohou být zdrojem křížové kontaminace nebo se mohou „stěhovat“ z jednoho povrchu na druhý a z jednoho prostředí do druhého. K přenosu může dojít kontaktem se znečištěným povrchem, např. že se daného povrchu dotkneme rukama nebo v případě podlahy pošlapáním bot. To může být velmi nebezpečné pro malé děti, které na zemi lezou a hrají si na ní – vzhledem k tomu, že špínu nepřinášíme nejen my na svých botách, ale i domácí zvířata.

  Cílem antibakteriální ochrany je minimalizovat počet bakterií, které kolonizují povrch a zabránit tak migraci na jiné povrchy a tak snížit výskyt potencionálních problémů. Vezmeme-li v úvahu naše obydlí – oblasti s největším výskytem bakterií jsou určitě kuchyně a koupelny. V těchto místnostech je nejvyšší počet zdraví škodlivých bakterií, které se mohou rychle začít šířit z jedné místnosti do druhé.
 •  
 •  
 • VÝHODY TECHNOLOGIE MICROBAN ®


  Účinnost technologie Microban ® na povrchu dlaždic dosahuje až 99,9%, byla testována nezávislými laboratořemi v souladu s Mezinárodní normou ISO 22196.

  Antimikrobiální přísada Microban ®:

  - je vpravována do povrchu dlaždice během fáze průmyslového vypalovaní při teplotě vyšší než 1200°C – proto zůstává aktivní po celou dobu životnosti samotné dlaždice
  Nejedná se o povrchovou úpravu dlaždice, která je aplikovaná až po vypálení – proto nemusí být znovu aplikovaná v průběhu času, neboť je aditivum trvalou součástí struktury dlaždice.

  - nanáší se na povrch rovnoměrně, tak zůstává dlaždice odolná vůči bakteriím i v nejhůře dostupných místech pro čištění

  - ochrana je aktivní po dobu 24h,7 dní v týdnu, ve dne v noci; nezáleží na tom zda je zrovna noc či slunný den a nemusí být ani aktivována pomocí UV lampy (na rozdíl od jiných technologií)

  - může být aplikován na kteroukoliv dlaždici kterékoliv barvy; povrch nijak nevybělí (na rozdíl od jiných technologií)

 •  
 •  
 • DLAŽBA A OBKLAD S TECHNOLOGIÍ MICROBAN JSOU IDEÁLNÍ DO:


  - restaurací, jídelen, lékařských a zubních klinik – všude tam kde pacienti mohou mít oslabený imunitní systém a být tak náchylnější k infekcím

  - domy s pečovatelskou službou – kde mají hosté trvale oslabený imunitní systém

  - wellness centra, lázně, tělocvičny – zde je vyšší úroveň hygieny výhodou

  - nákupní centra, letiště, školy, univerzity, školky, lékárny a všechny veřejné a privátní budovy kde se může hygienická úroveň zlepšit

  - koupelny a kuchyně – prostředí, kde převládá bakteriální růst z důvodu přítomnosti vody a živin
 •  
 •  
 • JAK FUNGUJE TECHNOLOGIE MICROBAN ?


  Vzhledem k tomu, že je antibakteriální technologie Microban zapuštěná do struktury dlaždice během výrobního procesu působí proti množení bakterií v průběhu celého svého životního cyklu. Na rozdíl od povrchových antibakteriálních prostředků, které mají omezenou činnost, Microban nepřetržitě eliminuje bakterie a zvyšuje tak úroveň hygieny mezi čištěními.


  PROČ JE LEPŠÍ MICROBAN NEŽ BĚŽNĚ DOSTUPNÁ CHEMIE ?


  Čistící a dezinfekční prostředky jsou rychlým řešením, ale pouze krátkodobým, ve skutečnosti hned po zaschnutí povrchu mohou bakterie znovu začít kolonizovat povrch, kde se budou rozmnožovat a růst až do dalšího čištění či dezinfekce.


  ANTIBAKTERIÁLNÍ PŘIDANÉ LÁTKY V MICROBAN CHRÁNÍ TRVALE A BEZ KOMPROMISU !!!


 • Antibakteriální keramická dlažba i obklad - ideální do privátních a hotelových koupelen
  Antibakteriální keramická dlažba i obklad pro vaši bezpečnou koupelnu
  Antibakteriální keramická dlažba i obklad ideální do wellness
  Detail dekoru antibakteriálního obkladu
  Antibakteriální keramická dlažba i obklad ideální do lázeňských provozů
  Antibakteriální keramická dlažba s designem dřeva - ideální do obývacích pokojů nejen s podlahovým vytápěním
  detail kuchyňského obkladu s antibakteriální technologií MICROBAN
  Antibakteriální keramická dlažba a veřejné prostory ?  Dokonalý soulad hygieny, údržby, funkce a estetiky!
  Antibakteriální keramická dlažba i obklad jsou přímo výzvou pro obývací pokoje a kuchyně
  Antibakteriální keramický obklad - detail dekoru
 • Pro více informací o ceně, akčních nabídkách, barevných provedeních a pokládce navštivte náš showroom Biskupská 8 Praha 1.

 • Atypické designové obklady a dlažby


 •  
 • Jste vyznavači jednoduchosti a elegance?
  Hledáte atypické a přesto designové řešení?

  Rozšířili jsme pro vás naší nabídku vekoformátových, tenkostěnných materiálů v designu betonu a mramoru, se kterými dokážete sladit interiér i exteriér a obložit opravdu cokoliv.
 •  
 • Ukázka použití v interiéru obkladu jako obložení skříněk.
  Sjednocený design v celém prostoru koupelny, včetně obložení vany
  Atypické použití obkladu jako fasády
  Obklad lze použít i na obložení nábytkových prvků v interiéru
  Velkoformátovým tenkostěnným obkladem lze skutečně obložit cokoliv
  Ukázka obložení kuchyňské linky a ve stejném designu řešené obložení za kuchyňskou linkou
  Sjednocený design v interiéru - dlažba, obklad i dveře ve stejném provedení
  Ukázka obložení koupelnového pultu z velkoformátového tenkostěnného obkladu
 •  
 • ASSO online u vás doma. Jak navštívit náš showroom v době karantény? Jak objednat? Podívejte se na naše video

 •  
 •  
 • 4bc1226d-e76a-4dd0-8e49-e042acd1f37f
 •