Casa Rondo     CZ   
aktuality zde: Najdete nás na facebook

Ukázka našich prací


 • Realizace


 •  
 • Přijďte se inspirovat do našeho showroomu - Praha 1, Biskupská 8, kde uvidíte mnohem více keramických obkladů, keramických dlažeb, rozličných mozaiek, cihel včetně cihelných obkladových pásků, sanity, koupelnových doplňků a koupelnového nábytku.

  Těšíme se na vás!
 •  
 • Detailní foto retro koupelny v moderním pojetí - keramický velkoformátový obklad imitace mramoru v leském provedení, slinutá dlažba - mozaika. Realizace hotel Pupp Karlovy Vary.
  Detal oválného umyvadla samostatně stojícího na odkládací desce a koupelnové doplňky - vše v nabídce asso. Realizace hotel Pupp Karlovy Vary.
  Sanitární keramika v klasickém nadčasovém provedení - realizace hotel Pupp Karlovy Vary.
  V nabídce asso jsou samozřejmě i sprchové kouty, vaničky, otopné žebříky a další sanitární keramika včetně koupelnových doplňků a koupelnového nábytku.
  Keramický lesklý velkoformátový obklad imitace mramoru v kombinaci se slinutou dlažbou v provedení mozaika. Elegantní a nadčasové řešení koupelny nejen pro milovníky klasiky.
  Klasický cihelný obkladový pásek v kombinaci s moderním keramickým obkladem a keramickou dlažbou imitace dřeva.
  Slinutá keramická dlažba v pivovaru Staropramen .
  Cihelný obklad stěn ve varně pivovaru Staropramen.
 • Milí klienti,
  z technických důvodů bude naše prodejna ve dnech 5 - 7.7.2017 uzavřena.

  Děkujeme za pochopení vaše ASSO

 •  
 • 35652861-390c-4398-bab3-730406c5acba
 •  
 •  
 • Přijďte se podívat do našeho showroomu ASSO v Praze, v Biskupské ulici č. 8. Zjistíte, že naše obklady a dlažba jsou to pravé pro váš byt či dům. V nabídce máme obklady od klasických a střídmých až po extravagantní. S nimi koresponduje dlažba. Dlažba i obklady jsou navrhovány mistry designéry, takže si vybere opravdu každý. Pro náročné je zde připravena mozaika v mnoha variantách. Jednak je u nás mozaika pro koupelny, jiná mozaika je pro dvory, haly a terasy. Do rustikálních staveb jsou potřeba cihly a cihlové pásky. Cihly máme ve velkém výběru a cihlové pásky k nim tvoří dokreslující doplněk. Cihelné pásky jsou vhodné i na zdobení teras a ozdobné obkládání domů. Vrcholem luxusu jsou naše Cihly – jedná se o interiérový doplněk. Cihly jsou potaženy perletí, zlatem či stříbrem. V další části našeho obchodu je umístěna sanitární keramika a baterie. Sanitární keramika a baterie od nás jsou z velmi kvalitních materiálů a v přijatelných cenách, baterie nabízíme od pákových všech možných stylů po retro s kohoutky. Koupelnové doplňky od nás se stejně jako sanitární keramika a baterie stanou ozdobou vaší koupelny. Pro romantiky jsme připravili koupelnový nábytek v zámeckém stylu Gaia Mobili. Koupelnový nábytek a koupelnové doplňky Gaia Mobili jsou vhodné do koupelen i dalších interiérů. Koupelnový nábytek a koupelnové doplňky jako jsou nádherná zrcadla nebo stolky vám udělají radost v celém domě.