Casa Rondo     CZ   
aktuality zde: Najdete nás na facebook
Sledujte nás na Instagramu

Ukázka našich prací


 • Realizace


 •  
 • Přijďte se inspirovat do našeho showroomu - Praha 1, Biskupská 8, kde uvidíte mnohem více keramických obkladů, keramických dlažeb, rozličných mozaiek, cihel včetně cihelných obkladových pásků, sanity, koupelnových doplňků a koupelnového nábytku.

  Těšíme se na vás!
 •  
 • Detailní foto retro koupelny v moderním pojetí - keramický velkoformátový obklad imitace mramoru v leském provedení, slinutá dlažba - mozaika. Realizace hotel Pupp Karlovy Vary.
  Detal oválného umyvadla samostatně stojícího na odkládací desce a koupelnové doplňky - vše v nabídce asso. Realizace hotel Pupp Karlovy Vary.
  Sanitární keramika v klasickém nadčasovém provedení - realizace hotel Pupp Karlovy Vary.
  V nabídce asso jsou samozřejmě i sprchové kouty, vaničky, otopné žebříky a další sanitární keramika včetně koupelnových doplňků a koupelnového nábytku.
  Keramický lesklý velkoformátový obklad imitace mramoru v kombinaci se slinutou dlažbou v provedení mozaika. Elegantní a nadčasové řešení koupelny nejen pro milovníky klasiky.
  Klasický cihelný obkladový pásek v kombinaci s moderním keramickým obkladem a keramickou dlažbou imitace dřeva.
  Slinutá keramická dlažba v pivovaru Staropramen .
  Cihelný obklad stěn ve varně pivovaru Staropramen.
 • Vážení klienti,
  ve dnech 22.12. - 3.1.2017 bude naše prodejna uzavřena. Přejeme vám krásné prožití svátků vánočních a vše nejlepší do nového roku 2018. Vaše ASSO

 • b9079600-4cb3-48f6-bf96-b7d96fb09f04
 •  
 •  
 •  
 • Přijďte se podívat do našeho showroomu ASSO v Praze, v Biskupské ulici č. 8. Zjistíte, že naše obklady a dlažba jsou to nejlepší pro váš byt či dům. Dlažba, kterou vám předložíme ve spoustě variant, vždy bude ladit s obklady, protože od stejné série u nás nakoupíte všechno. V nabídce jsou obklady a dlažba ve všech možných rozměrech, barvách i materiálech a vždy ve špičkové kvalitě. Pokud vás zajímá mozaika, pak jedině mozaika od nás bude tou pravou. Naše mozaika je určena pro opravdové mistry designu. Pokud stavíte v jižanském stylu, nadchnou vás naše cihly a cihelné pásky. Cihly jsou v mnoha variantách a cihelné pásky k nim tvoří nedílnou součást každé stavby. Rustikální rodinnou atmosféru dodají stavbě jedině cihly a cihelné pásky. Nemůže chybět sanitární keramika do koupelen a baterie. Sanitární keramika je od nejlepších designérů a baterie jsou vhodné i do luxusních domů. Je samozřejmé, že naše sanitární keramika a baterie jsou plně funkční a v přijatelných cenách. Do hotového domu patří koupelnové doplňky a koupelnový nábytek. Koupelnové doplňky jsou z velmi kvalitních materiálů a stanou se ozdobou každé koupelny. Nejnovějším hitem pro romantiky je koupelnový nábytek a koupelnové doplňky Gaia Mobili. Koupelnový nábytek Gaia Mobili představuje stylové zařízení v zámeckém stylu.