Casa Rondo     CZ   
aktuality zde: Najdete nás na facebook

Ekologie a my


 • Ekologie a my • Proč se zabýváme ekologií ?

  Protože si plně uvědomujeme, že jsme součástí matky Přírody, nejsme lhostejní k životnímu prostředí, které nás obklopuje. 

  Vyznáváme principy trvale udržitelného rozvoje a tak při výběru materiálů a výrobců, které vám nabízíme, klademe důraz na ekologicky šetrné postupy výroby. 

  Z tohoto důvodu si vybíráme mezi těmi, kteří vyznávají stejnou filozofii a stejný přístup. 

  Proto v naší nabídce upřednostňujeme ty výrobce, kteří mají tzv. „ zelené „ certifikáty. • 4f8742ac-f78f-48b0-b38b-1bb30f6b4748
  af63cadd-cd5e-41f8-9843-b976f2527401

 • A že to s ekologií myslíme vážně, míříme i do vlastních řad.

 • Přijďte se podívat do našeho showroomu ASSO v Praze, v Biskupské ulici č. 8. Zjistíte, že naše obklady a dlažba jsou to nejlepší pro váš byt či dům. Dlažba, kterou vám předložíme ve spoustě variant, vždy bude ladit s obklady, protože od stejné série u nás nakoupíte všechno. V nabídce jsou obklady a dlažba ve všech možných rozměrech, barvách i materiálech a vždy ve špičkové kvalitě. Pokud vás zajímá mozaika, pak jedině mozaika od nás bude tou pravou. Naše mozaika je určena pro opravdové mistry designu. Pokud stavíte v jižanském stylu, nadchnou vás naše cihly a cihelné pásky. Cihly jsou v mnoha variantách a cihelné pásky k nim tvoří nedílnou součást každé stavby. Rustikální rodinnou atmosféru dodají stavbě jedině cihly a cihelné pásky. Nemůže chybět sanitární keramika do koupelen a baterie. Sanitární keramika je od nejlepších designérů a baterie jsou vhodné i do luxusních domů. Je samozřejmé, že naše sanitární keramika a baterie jsou plně funkční a v přijatelných cenách. Do hotového domu patří koupelnové doplňky a koupelnový nábytek. Koupelnové doplňky jsou z velmi kvalitních materiálů a stanou se ozdobou každé koupelny. Nejnovějším hitem pro romantiky je koupelnový nábytek a koupelnové doplňky Gaia Mobili. Koupelnový nábytek Gaia Mobili představuje stylové zařízení v zámeckém stylu.
nitrocellulose from Hebei Jinwei Chemical Co., Limited