Casa Rondo     CZ   
aktuality zde: Najdete nás na facebook

O společnosti ASSO s.r.o.


 • O nás

 • Kdybychom zde měli popsat všechny  dosavadní zkušenosti  za téměř 20ti letou  dobu trvání společnosti ASSO s.r.o. od jejího vzniku až po současnost, pravděpodobně by nám nestačil rozsah této stránky. Faktem zůstává, že naše společnost byla založena v roce 1993 s cílem dovážet a následně prodávat obklady a dlažby té nejlepší kvality a designu a  pomoci tak všem svým klientům realizovat své představy a touhy a to nejen v koupelnách.

  Za dobu působení na českém trhu jsme se neodklonili od svého cíle, ale postupně rozšiřovali svoji  nabídku tak, abychom  uspokojovali  všechna přání svých klientů.

  Velmi dobrá orientace na evropském trhu  a kolektiv nadšených spolupracovníků jsou předpokladem, že požadavky většiny našich zákazníků jsou řešeny přesně podle jejich představ  v krátkém časovém termínu a že v nabídce lze nalézt  výběr všeho podstatného,  co se ve světě  stavební keramiky děje.

 • Co tedy můžete od společnosti ASSO očekávat?

  Rozhodně nejsme klasické koupelnové studio s desítkami variant řešení koupelen nebo sprchových koutů, ale to neznamená, že si  zde nevyberete nebo že zde nejsme schopni vám pomoci, spíše naopak.

  -          Specializujeme se -  a proto máme bohatý výběr obkladů a dlažeb od nejvýznamnějších  světových výrobců v různých cenových hladinách ve špičkovém designu  a kvalitě. Od roku 2005 jsme držiteli certifikátu jakosti  ISO 9001:2001stejně jako naši dodavatelé.

  -          Krátké dodací lhůty - protože jsme  přímými dovozci a tudíž zboží jde přímo od výrobce k zákazníkovi. Služby profesionálně vyškoleného týmu pracovníků, široké portfolio spolupracujících firem a to jak realizačních, tak i architektonických ateliérů.

  -          Doplňkový sortiment  - jako např.cihly, cihelné pásky, mozaiky,  vany, sprchy, baterie, koupelnový nábytek a doplňky, otopné žebříky, svítidla, potřeby pro pokladače až po stavební chemii zaměřenou na údržbu,  čištění a ochranu.

 • Kdo je tedy klientem společnosti  ASSO?

  Všichni ti, kteří potřebují pomoc a nejsou spokojeni se standardní nabídkou, ti  kteří hledají něco víc, ať už inspiraci nebo pomoc  pro svoji koupelnu, kuchyň, garáž, terasu, fasádu, příjezdové cesty, bazény,…..

  Pomůžeme vyřešit vaše starosti s výběrem, ušetříme vám čas a energii s hledáním optimálního řešení vašich potřeb a díky široké nabídce koneckonců i peníze, protože spolupracujeme s řadou časem prověřených architektů a realizačních firem.

  Prodáváme  jen to, s čím máme osobní zkušenost. Každý výrobek i  výrobce  je pečlivě  vybírán, aby splňoval přísná měřítka vnitřní kontroly kvality.  Snažíme se být opravdoví  profesionálové, proto vám pomáháme  řešit i problémy se zašlou špínou  nebo znečištěnými spárami a není nic neobvyklého,že se na nás po letech obrací naši klienti s žádostmi o dokoupení stávajícího materiálu. Taková situace pro nás není problém,  protože máme vlastní databázi a tudíž žádná zakázka pro nás není nedohledatelná, každá má svoji genezi a historii.

  Pokud  tedy  stavíte nebo plánujete  rekonstrukci, či snad  jen  uvažujete o tom, jak dotvořit  Váš prostor – Váš domov, zastavte se u nás a přesvědčte se sami o naší nabídce a  vyzkoušejte si nás.

  ASSO  s.r.o.

  Biskupská 8

  110 00 Praha 1

  Tel.: +420 222 327 784, +420 222 326 701

 • Přijďte se podívat do našeho showroomu ASSO v Praze, v Biskupské ulici č. 8. Zjistíte, že naše obklady a dlažba jsou to pravé pro váš byt či dům. V nabídce máme obklady od klasických a střídmých až po extravagantní. S nimi koresponduje dlažba. Dlažba i obklady jsou navrhovány mistry designéry, takže si vybere opravdu každý. Pro náročné je zde připravena mozaika v mnoha variantách. Jednak je u nás mozaika pro koupelny, jiná mozaika je pro dvory, haly a terasy. Do rustikálních staveb jsou potřeba cihly a cihlové pásky. Cihly máme ve velkém výběru a cihlové pásky k nim tvoří dokreslující doplněk. Cihelné pásky jsou vhodné i na zdobení teras a ozdobné obkládání domů. Vrcholem luxusu jsou naše Cihly – jedná se o interiérový doplněk. Cihly jsou potaženy perletí, zlatem či stříbrem. V další části našeho obchodu je umístěna sanitární keramika a baterie. Sanitární keramika a baterie od nás jsou z velmi kvalitních materiálů a v přijatelných cenách, baterie nabízíme od pákových všech možných stylů po retro s kohoutky. Koupelnové doplňky od nás se stejně jako sanitární keramika a baterie stanou ozdobou vaší koupelny. Pro romantiky jsme připravili koupelnový nábytek v zámeckém stylu Gaia Mobili. Koupelnový nábytek a koupelnové doplňky Gaia Mobili jsou vhodné do koupelen i dalších interiérů. Koupelnový nábytek a koupelnové doplňky jako jsou nádherná zrcadla nebo stolky vám udělají radost v celém domě.